Kviečiame į LILA – savęs pažinimo ir gyvenimą keičiantį žaidimą


Žaidimo aprašas:

Viskas priklauso tik nuo TAVĘS ! ! !
Tavo kasdienybė gali būti sunki ir sudėtinga, bet gali būti LENGVA ir ĮDOMI. Norintys būti savo gyvenimo kūrėju ir kurti jį su malonumu ir meile kviečiami dalyvauti savęs pažinimo ir gyvenimą keičiančiame žaidime LILA.
Lila (iš sanskrito kalbos išvertus – gyvenimo žaidimas) sukūrė ir pradėjo praktikuoti jogai prieš 2000 metų.Tuomet jis buvo tik išrinktiesiems. Šiandien – visiems.
Savęs pažinimo žaidimą LILA vedu aš, Gitana Platakytė- Grigienė ( LILA iniciaciją gavau iš Lilos meistro Omkar (Vladimir Skobelev). Esu Reiki meistrė. Fasilituoju Innerdance (vidinį šokį). Profesinė patirtis – režisierė, prodiuserė, žurnalistė, dėstytoja, kūrybinių projektų autorė.
🎲
LILA vyks:
Gegužės 17 d. (penktadienį) 18 val.
Klaipėdos Gamtos Mokykla (Baltijos pr. 63, Klaipėda. Įvažiavimas pro 69 namą)

KAINA:
Registruojantis savaitei likus iki žaidimo – 40 Eur. , vėliau – 45 Eur.

Vietų skaičius ribotas. Registracija būtina!
FB asmenine žinute Gitana Platakytė – Grigienė arba tel. 869831733
Jei kils klausimų, skambinkite, rašykite 😊
Daugiau informacijos apie žaidimą Lilą ir mane – žiūrėkite žemiau arba FB atviroje grupėje: Pasimatymas su savimi.LILA savęs pažinimo žaidimas#Gitana PlatakytėGrigienė https://www.facebook.com/groups/322197631910153/
—–
APIE ŽAIDIMĄ LILA
Lila buvo sukurta maždaug prieš 2000 m. Indijoje. Žaidimas paremtas vedinėmis žiniomis. Charizas Džakarijus atkūrė šį primirštą žaidimą ir grąžino jį žmonėms. Lila yra tarsi raktas į vidines būsenas ir dharmos principų pažinimą. Jis suteikia galimybę pažinti save, padėti pamatyti ir suprasti savo kelią.
Yra mažasis Lilos laukas (stalo variantas ). Ir yra didysis laukas (klojamas ant žemės – apie 12 kv.m. ) – tai, gilesnė, efektyvesnė žaidimo versija. Žmogui ateina ne tik įvairūs suvokimai, įžvalgos, skirtingos emocijos, bet čia jis pats fiziškai juda .
Kiekvienas iš 72 langelių atspindi vieną iš būsenų, kurias sutinkame ir gyvenime. Kauliukas, kurį meta žaidėjas, žmogų nukreipia būtent ten, kur jam reikia pakliūti. Ir būtent tiek kartų, kiek reikės, kad jis suvoktų, apie ką ši pamoka. Kai tik žmogus ją suvokia, kauliukas kreipia jį į naują langelį, žmogus gali judėti toliau.
Yra 10 strėlių – 10 gyvačių. Atsistoję ant gyvatės uodegos mes pakylame į viršų, atsistoję ant galvos – leidžiamės žemyn. Būna taip, kad ta pati gyvatė žmogų po kelis ar net keletą sykių leidžia žemyn, kol žmogus nesuvokia savo pamokos. Tarkime, žmogus bendrauja su netinkama, jo neauginančia draugų kompanija ir kol jis to nesuvokia, už šią sritį atsakinga gyvatė vėl ir vėl tempia jį žemyn. Išmetamų kauliukų kombinacija sugrąžina jį į tą patį žaidimo langelį. Žmogus priverstas pradėti savo kelionę iš naujo.
Į žaidimo lauką, pirmąjį langelį, pakliūnama išmetus kauliuku 6. Žaidimas pabaigiamas – patekus į 68 langelį.

APIE ŽAIDIMO VEDLĘ Gitaną Platakytę-Grigienę:
Žaidimo LILA iniciaciją gavau iš Lilos guru, mokytojo Omkar (Vladimir Skobelev). Reiki meistrė. Fasilituoju Innerdance (vidinis šokis).
Kaip ir kiekvienas, vedu save per savo gyvenimą, patirdama, jausdama, įstrigdama į proto aštrias žabangas. Kartą pažvelgus į savąjį gyvenimą, pamačiau, kad juo einu viena, bet tuo pačiu, ir ne viena 😊 Būdama 15 metų, subūriau bendraminčius ir pastačiau pirmąjį spektaklį, po kurio mokyklos direktorius pasiūlė dirbti dramos būrelio vadove ir algą. Tapau savotiška vedle. Vėliau, televizijojese, dirbdama režisiere, vedžiau ir padėjau stovintiems priešais kameros objektyvą. Jų tarpe buvo įvairiausi: nuo žemiško kaimo žmogaus iki verslininų ir politikų. Vedu ir studentus, kartu jungiame mokslo ir kasdienybės pasaulius. Drauge sutikti žmonės, patirtys atvedė mane ir į žaidimo LILA pasaulį. Vesdama LILĄ jaučiu didžiulę palaimą ir prasmę, būdama drauge su tais, kurie nori ir nebijo prisiliesti prie TIKROJO SAVĘS, su meile ir atvira širdimi 😊
Mano mokytojas, Omkar (Vladimir Skobelev), sako: Taip, kaip mūsų ankstesni veiksmai sukūrė mūsų dabartį, lygiai taip pat mes kuriame savo ateitį savo dabartiniais veiksmais. Tai net ir Lilos žaidime – raktinis momentas. Gyvenime gali būti pridaręs kažin ko, bet jei dabar kuri gerus dalykus, tavo likimas neišvengiamai keičiasi…Žaidimo tikslas yra padėti žmogui suvokti, kaip sugebėti susilieti su Dievo Sąmone. Atskleisti, kas iš tikrųjų vyksta jūsų gyvenime konkrečiu klausimu, ir padėti suprasti, kaip grąžinti situaciją į harmoniją ir pusiausvyrą.
Informacija apie LILA žaidimus FB atviroje grupėje: Pasimatymas su savimi.LILA savęs pažinimo žaidimas#Gitana PlatakytėGrigienė https://www.facebook.com/groups/322197631910153/
Straipsnis apie Lilą ir mano mokytoją Omkarą (Vladimirą)
https://lila.lt/2018/10/vladimir-skobelev-omkar-lila-zaidimas/